Jak se k nám dostanete?

Stomatologická klinika je rozdělena na tři části:
1) Na děkanátu 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy (Kateřinská 32, Praha 2, na mapě bod č. 1) se nachází ambulance ortodoncie, dětského zubního lékařství, záchovné stomatologie a protetické stomatologie. Probíhá zde i výuka zubního lékařství, nejprve preklinická a následně klinická, v jejímž rámci studenti ošetřují pacienty na výukových sálech.
2) V hlavním areálu Všeobecné fakultní nemocnice (U Nemocnice 2, Praha 2, na mapě bod č. 2) se v pavilonech A10 a A11 nachází stomatochirurgické ambulance, lůžková oddělení a operační sály.
3) V areálu fakultní polikliniky, tzv. "Kachlíkárny" (Karlovo náměstí 32, Praha 2, na mapě bod č. 3) se v 5. patře nachází oddělění implantologie, parodontologie, orální medicíny, další stomatochirurgické ambulance, některé poradny a výzkumné laboratoře.

Příjezd MHD:
- Karlovo náměstí (na mapě bod č. 4), metro B, tramvaje č. 2, 3, 4, 6, 10, 16, 18, 22, 23, autobusy č. 148 a 176.
- I. P. Pavlova (na mapě bod č. 5) - metro C, tramvaje č. 4, 6, 10, 11, 13, 16, 22, 23, autobus č. 148.
- U Nemocnice/Kateřinská - Autobus č. 148, pro méně mobilní pacienty - spojuje Karlovo náměstí a I. P. Pavlova (interval asi 15 minut), zastávky U Nemocnice (u bodu na mapě č. 2) a Kateřinská (u bodu na mapě č. 1).

Příjezd autem:
Kapacita parkovacích míst v ulici Kateřinská je omezená, doporučujeme parkovat v ulici Ke Karlovu nebo Viničná. Při návštěvě hlavního areálu VFN (pavilony A10 a A11) nebo fakultní polikliniky VFN doporučujeme parkovat na Karlově náměstí (parkoviště podél parku u kostela sv. Ignáce z Loyoly), kapacity v ulici U Nemocnice a přímo před poliklinikou jsou omezené.

Stomatologická klinika

Kateřinská 32